איך בוחרים סוכן נדל"ן ?

נכון ! אנחנו משרד תיווך וכמו כן יש לנו אג'נדה ברורה בחלק זה.

המידע הזה יוכל לסייע לך לבחור את יועץ הנדל"ן שלך.

אנו מאמנים מאד באיכות השירות שלנו. עושים את מלכתנו בתשוקה מרובה

ורוצים לתת לך חווית מכירה טובה ברמה גבוהה.

 1. תעודה. כדאי לבדוק האם המתווך מורשה, כלומר האם המתווך עבר בחינות של משרד המשפטים וקיבל רישיון לעסוק בתיווך. כמו-כן יש לוודא שהתעודה בתוקף. 
   
 2. המלצות מלקוחות. האם המתווך אליו פניתם זוכה להערכה מלקוחות? כדאי לבקש מהמתווך מכתבי תודה והמלצה מהקונים או  מהמוכרים  שהתנסו בשירותיו. 
   
 3. משרה מלאה או חלטורה. האם הוא מתווך במשרה מלאה? מתווכים רבים עוסקים בתיווך כעבודה נוספת להשלמת הכנסה, הם אינם פנויים להעניק שירות כראוי.
   
 4. הכשרה וידע מקצועי. האם המתווך הוכשר מקצועית מעבר להשכלה הרגילה.
   
 5. מוניטין בקהילה המקצועית. מה העמיתים (קולגות) אומרים על המתווך.
   
 6. סטטיסטיקות הצלחה. מהן סטטיסטיקות של מכירת הנכסים. האם הסטטיסטיקות הם בעלייה?
   
 7. מעורבות בשוק הנדל"ן. האם המתווך שלכם מעודכן כל העת בנושא הנכסים המוצעים למכירה על-ידי גורמים פרטיים ועל-ידי מתווכים אחרים? האם יש שיתופי פעולה בין המתווכים?
   
 8. השקעה בפעילותו. האם למתווך אתר אינטרנט? האם האתר מעודכן? אם כן, היכנסו לאתר והתרשמו עד כמה הוא רציני, ומה הן האפשרויות והמידע שהוא מעניק לגולשים.
   
 9. חשיפה מקסימאלית. לפני מכירה, בררו עם המתווך באלו שיטות שיווקיות הוא נוקט כדי להגיע ללקוחות? בררו מה מידת החשיפה שלו לאוכלוסייה בסביבה והימנעו ממתווכים שלא יודעים להציג לכם מצגת משכנעת כיצד יסייעו לכם להגיע ללקוחות רבים ככל הניתן.
   
 10. קשרים מקצועיים. בררו מה הם הקשרים העסקיים שיש למתווך כדי לסייע לקדם את העסקה עם בנקים למשכנתאות, עם שמאים, עורך דין מקרקעין, מהנדסים, אדריכלים וקבלני שיפוצים.
   
 11.  רצינות מקצועית. במיוחד, שימו לב היטב למידה שבה מתווך הנדל"ן רוצה להכיר אתכם. מתווך מקצוען ינסה ללמוד לעומק את פרופיל הלקוחות במטרה לקבל מידע רלוונטי,  צרכים מיוחדים, העדפות וכולי. תהליך זה אינו תהליך של עשר דקות וביצוע מקצועי שלו יסייע לכם לקבל שירות טוב במיוחד.    

 

כהן מוני

052-3282252