מחפשים קונה לבית?
בעזרת הטיפים של מוני כהן 

מהבימה שיווק נדלן 
תעשו זאת נכון!

 

מכירת בית עשויה להיות תהליך ארוך ומייגע. בין אם מדובר בתקופת מיתון או לא, קונים רבים לא ממהרים לקבל את ההחלטה הגדולה הזו ללא בדיקה קפדנית ומעמיקה של נתונים ואינספור השוואות.

ישנן מספר דרכים שיכולות לקצר את התהליך - שינויים קטנים אך משמעותיים שרצוי לבצע בבית בנוסף לכמה טקטיקות פסיכולוגיות שמומלץ לאמץ. 


קבלו טיפים למכירה מהירה של הבית מהבימה שיווק נדלן
 

  1. רושם ראשוני - כבר בכניסה לבית יש להקפיד על כניסה מרשימה ומטופחת. אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני, כניסה מטונפת או בית מוזנח ומבולגן עלולות ליצור אצל הקונה הפוטנציאלי רושם שהחוץ מעיד גם על המצב בתוך הבית. 
  2. לא להפריז - אל תפריזו בתיאור המעלות של הבית, המוכר צריך לתת לקונה את התחושה שהבית מדבר בעד עצמו. ציינו את הדברים הטובים בבית, אבל אל תשווקו אותם באגרסיביות. 
  3. גמישות - נכונות להתגמש במחיר היא אחד מגורמי המפתח להצלחה במכירה. כשמוכר לא מצליח למכור את הבית בסכום הנקוב, עליו לחשב מסלול מחדש ולשקול כמה הוא מוכן לרדת לצורך סגירת העסקה.
  4. סיור מקדים - טרם ההגעה של הקונים, מומלץ לערוך סיור בכל הבית כדי למקסם את התחושה הייחודית של כל חדר ולצמצם את החסרונות.
  5. התמקדות בחדר מושקע - לדוגמה, אם המטבח זהו החדר המושקע ביותר בבית, מומלץ להציג אותו קודם בפני הקונים.
  6. ריח - אחד האפקטים הקטנים והמשמעותיים שיוצר רושם בכניסה לבית, הוא הריח שנישא באוויר. לכן, מומלץ שיהיה בבית ניחוח נעים וביתי. 
  7. תאורה - כשמציגים את הבית, מומלץ לפתוח את התריסים והרשתות. דבר זה יגרום להרגשה מרווחת יותר בחדרים, ויתרום לאשליית המרחב והגודל.
  8. כהן מוני 052-3282252